Rožnov pod Radhoštěm a okolí

Rožnov pod Radhoštěm je malebné město v srdci Valašska. Nemusíte se bát, že byste se po skončení terapie nudili. Toto město nabízí spoustu aktivit. Ať už chcete trávit čas v přírodě, projít se podél řeky po upravované cyklostezce, poznat krásy Valašska skrze Valašské muzeum v přírodě či využít i jiných aktivit jako výlety po okolí Rožnova (Pustevny, Radhošť, Díly, Soláň, Hrad Hukvaldy, Hrad Helfštýn, Bystřička, aj.), krytý plavecký bazén, aj.


Ubytování

  • Apartmány Superior Vila Věra - 500m od naší ambulance, v blízkosti restaurace i obchod.

  • Hotel Bečva v Rožnově p. Radhoštěm - 3,5km od naší ambulance (autem cca 5min). Přímo naproti hotelu se nachází autobusové nádraží odkud jede bezbarierový autobus k naší ambulanci. V blízkém okolí se nacházejí obchody i restaurace.

Dále můžete využít ubytování v přízemním bezbarierovém apartmánu, který se nachází hned ve vedlejším vchodu u naší ambulance. Součástí apartmánu je i zařízená kuchyňka. Fotky bezbarierového apartmánu vidíte níže.

Pokud to Váš stav umožňuje je možné se také ubytovat v apartmánech v 1. patře budovy, kde se nachází naše ambulance. Tyto apartmány nejsou bezbarierové.

Rezervace apartmánu

+420 702 041 811


fyzio@neutrorehab.czStravování

V rámci intenzivního neurorehabilitačního programu se Vám budeme snažit pomoci i s řešením stravování. Můžeme Vám doporučit restaurace, které se nacházejí v blízkosti našeho zařízení, popřípadě můžete využít rozvozu jídla. V některých typech ubytování se také nachází kuchyňka, kde si můžete případně jídlo připravit.